📷 6
Üldkirjeldus
| Uste arv | 4 |
|---|---|
| Üldmõõtmed | pikkus – 6.10 m, laius – 1.93 m, kõrgus – 2.80 m |
Mootor
| Mark | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Võimsus | 163 h.j. (120 kW) |
| Kütus | Diisel |
| Euro | Euro 6 |
Käigukast
| Tüüp | Automaat |
|---|---|
| Mark | Mercedes-Benz |
Teljed
| Telgede arv | 2 |
|---|---|
| Telje konfiguratsioon | 4x2 |
| Vedrustus | Vedru/vedru |
Pidurid
✓ ABS
Kabiin ja mugavus
✓ Elektrilised peeglid
✓ Toonaknad
✓ Pehmed istmed
Lisavarustus
✓ Konditsioneer: Kliimaseade
✓ Autonoomne kütteseade: Webasto
✓ Roolvõimendi
✓ Varuratas: Täissuuruses
Optika
✓ Esituled: Ksenoon
✓ Udutuled
Seisukord
| Seisukord | Kasutatud |
|---|---|
| Tehniline seisukord | Heas korras |
| Tehniline ülevaatus kehtib kuni | 2026-12 |
Lisaandmed
| Värv | Must |
|---|
Reisi mikrobussid
Võta ühendust müüjaga
Mercedes-Benz Sprinter 2017 120kW
18 000 €
Hind ilma KM-ta
22 320 € Hind koos KM-ga (24%)
| Mark | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Mudel | Sprinter |
| Tüüp | Reisi mikrobussid |
| Tootmisaasta | 2017 |
| Esmane registreerimine | 2017 |
| Läbisõit | 265 000 km |
| Istmete arv | 8 |
| Asukoht | Rootsi |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 120 kW / 163 hj |
| Käigukast | Automaat |
| Avaldatud | 04.04.2026 |