📷 7
Üldkirjeldus
| Uste arv | 1-2-0 |
|---|---|
| Üldmõõtmed | pikkus – 12.98 m, laius – 2.55 m, kõrgus – 3.38 m |
Mootor
| Mark | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Võimsus | 408 h.j. (300 kW) |
| Kütus | Diisel |
| Euro | Euro 5 |
Käigukast
| Tüüp | Automaat |
|---|---|
| Mark | Mercedes-Benz |
Teljed
| Telgede arv | 2 |
|---|---|
| Telje konfiguratsioon | 4x2 |
| Vedrustus | Pneumo/pneumo |
Pidurid
✓ ABS
✓ Mootorpidur
✓ Retarder
Kabiin ja mugavus
✓ Katuseluuk
✓ Elektrilised peeglid
✓ Toonaknad
✓ LCD
✓ Giidi istekoht
✓ Pehmed istmed
✓ Tahhomeeter
Lisavarustus
✓ Konditsioneer: Kliimaseade
✓ Autonoomne kütteseade: Webasto
✓ Roolvõimendi
✓ Rooli reguleerimine
✓ Varuratas: Täissuuruses
Multimeedia
✓ DVD / Multimeedia
✓ Mikrofon
Ohutusfunktsioonid
✓ Diferentsiaalilukk
Optika
✓ Esituled: Halogeen
✓ Udutuled
Muud lisad
✓ Tööriistakast
✓ Külmkapp
Seisukord
| Seisukord | Kasutatud |
|---|---|
| Tehniline seisukord | Heas korras |
| Tehniline ülevaatus kehtib kuni | 2026-09 |
Lisaandmed
| Värv | Mitmevärviline |
|---|
Ekskursioonibussid
Võta ühendust müüjaga
Mercedes-Benz Tourismo RH-M-2A 300kW
63 000 €
Hind ilma KM-ta
78 120 € Hind koos KM-ga (24%)
| Mark | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Mudel | Tourismo RH-M-2A |
| Tüüp | Ekskursioonibussid |
| Esmane registreerimine | 2011 |
| Läbisõit | 650 000 km |
| Istmete arv | 52+9 |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 300 kW / 408 hj |
| Käigukast | Automaat |
| Avaldatud | 04.04.2026 |