📷 10
Üldkirjeldus
| Uste arv | 1-2-0 |
|---|---|
| Üldmõõtmed | pikkus – 12.10 m, laius – 2.55 m, kõrgus – 3.38 m |
Mootor
| Mark | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Võimsus | 354 h.j. (260 kW) |
| Kütus | Diisel |
| Euro | Euro 5 |
Käigukast
| Tüüp | Automaat |
|---|---|
| Mark | Mercedes-Benz |
Teljed
| Telgede arv | 2 |
|---|---|
| Telje konfiguratsioon | 4x2 |
| Vedrustus | Pneumo/pneumo |
Pidurid
✓ ABS
✓ Mootorpidur
✓ Retarder
Kabiin ja mugavus
✓ Katuseluuk
✓ Elektrilised peeglid
✓ Toonaknad
✓ Pehmed istmed
✓ Tahhomeeter
Lisavarustus
✓ Konditsioneer: Kliimaseade
✓ Autonoomne kütteseade: Webasto
✓ Roolvõimendi
✓ Rooli reguleerimine
✓ Varuratas: Täissuuruses
Ohutusfunktsioonid
✓ Diferentsiaalilukk
Optika
✓ Esituled: Ksenoon
✓ Udutuled
Muud lisad
✓ Tööriistakast
✓ Külmkapp
Seisukord
| Seisukord | Kasutatud |
|---|---|
| Tehniline ülevaatus kehtib kuni | 2026-06 |
Lisaandmed
| Värv | Kollane |
|---|
Kaugliinibussid
Võta ühendust müüjaga
Mercedes-Benz Integro 2011 260kW
30 000 €
Hind ilma KM-ta
37 200 € Hind koos KM-ga (24%)
| Mark | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Mudel | Integro |
| Tüüp | Kaugliinibussid |
| Tootmisaasta | 2011 |
| Esmane registreerimine | 2011 |
| Läbisõit | 620 000 km |
| Istmete arv | 48+18 |
| Asukoht | Rootsi |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 260 kW / 354 hj |
| Käigukast | Automaat |
| Avaldatud | 04.04.2026 |