📷 6
Üldkirjeldus
| Uste arv | 2 |
|---|---|
| Üldmõõtmed | pikkus – 14.97 m, laius – 2.55 m, kõrgus – 3.30 m |
Mootor
| Mark | Volvo |
|---|---|
| Võimsus | 327 h.j. (240 kW) |
| Kütus | Diisel |
| Euro | Euro 6 |
Käigukast
| Tüüp | Automaat |
|---|---|
| Mark | Volvo |
Teljed
| Telgede arv | 3 |
|---|---|
| Telje konfiguratsioon | 6x2 |
| Vedrustus | Pneumo/pneumo |
Pidurid
✓ ABS
✓ Retarder
Kabiin ja mugavus
✓ Katuseluuk
✓ Elektrilised peeglid
✓ Toonaknad
✓ Pehmed istmed
✓ Tahhomeeter
Lisavarustus
✓ Autonoomne kütteseade: Webasto
✓ Roolvõimendi
✓ Rooli reguleerimine
✓ Varuratas: Täissuuruses
Ohutusfunktsioonid
✓ Diferentsiaalilukk
Optika
✓ Esituled: Ksenoon
✓ Udutuled
Muud lisad
✓ Tööriistakast
Seisukord
| Seisukord | Kasutatud |
|---|
Lisaandmed
| Värv | Mitmevärviline |
|---|
Kaugliinibussid
Võta ühendust müüjaga
Volvo B8RLE 2014 240kW
13 000 €
Hind ilma KM-ta
16 120 € Hind koos KM-ga (24%)
| Mark | Volvo |
|---|---|
| Mudel | B8RLE |
| Tüüp | Kaugliinibussid |
| Tootmisaasta | 2014 |
| Esmane registreerimine | 2014 |
| Läbisõit | 850 000 km |
| Istmete arv | 52 |
| Asukoht | Rootsi |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 240 kW / 327 hj |
| Käigukast | Automaat |
| Avaldatud | 04.04.2026 |