📷 7
Kirjeldus
Invalift keskuksel
Üldkirjeldus
| Uste arv | 1-2-0 |
|---|---|
| Üldmõõtmed | pikkus – 14.80 m, laius – 2.55 m, kõrgus – 3.61 m |
Mootor
| Mark | Volvo |
|---|---|
| Võimsus | 250 kW |
| Kütus | Diisel |
| Euro | Euro 5 |
| Kütusepaagi maht | 410 l |
Käigukast
| Tüüp | Automaat |
|---|---|
| Mark | Volvo |
Teljed
| Telgede arv | 3 |
|---|---|
| Telje konfiguratsioon | 6x2 |
| Vedrustus | Pneumo/pneumo |
Pidurid
✓ ABS
✓ Mootorpidur
✓ Retarder
Kabiin ja mugavus
✓ Katuseluuk
✓ Elektrilised peeglid
✓ Toonaknad
✓ Giidi istekoht
✓ Pehmed istmed
✓ Tahhomeeter
Lisavarustus
✓ Autonoomne kütteseade: Webasto
✓ Roolvõimendi
✓ Rooli reguleerimine
✓ Varuratas: Täissuuruses
Ohutusfunktsioonid
✓ Diferentsiaalilukk
Optika
✓ Esituled: Halogeen
Muud lisad
✓ Tööriistakast
✓ Külmkapp
Seisukord
| Seisukord | Kasutatud |
|---|
Ekskursioonibussid
Võta ühendust müüjaga
Volvo 9700H 250kW
12 000 €
Hind ilma KM-ta
14 880 € Hind koos KM-ga (24%)
| Mark | Volvo |
|---|---|
| Mudel | 9700H |
| Tüüp | Ekskursioonibussid |
| Esmane registreerimine | 2008 |
| Istmete arv | 60+28 |
| Asukoht | Rootsi |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 250 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Avaldatud | 04.04.2026 |