📷 8
Üldkirjeldus
| Uste arv | 1 |
|---|---|
| Üldmõõtmed | pikkus – 12.00 m, laius – 2.50 m |
Mootor
| Mark | Volvo |
|---|---|
| Võimsus | 420 h.j. (309 kW) |
| Kütus | Diisel |
| Euro | Euro 5 |
Käigukast
| Tüüp | Automaat |
|---|
Teljed
| Telgede arv | 2 |
|---|---|
| Telje konfiguratsioon | 4x2 |
| Vedrustus | Pneumo/pneumo |
Pidurid
✓ ABS
✓ Mootorpidur
✓ Retarder
Kabiin ja mugavus
✓ Katuseluuk
✓ Elektrilised peeglid
✓ Toonaknad
✓ LCD
✓ Giidi istekoht
✓ Pehmed istmed
✓ Tahhomeeter
Lisavarustus
✓ Autonoomne kütteseade: Webasto
✓ Roolvõimendi
✓ Rooli reguleerimine
Multimeedia
✓ DVD / Multimeedia
✓ Mikrofon
Optika
✓ Esituled: Halogeen
✓ Udutuled
Muud lisad
✓ Tööriistakast
✓ Külmkapp
Seisukord
| Seisukord | Kasutatud |
|---|---|
| Tehniline seisukord | Heas korras |
Lisaandmed
| Värv | Mitmevärviline |
|---|
Ekskursioonibussid
Volvo 9700 2005 309kW
Võta ühendust müüjaga| Mark | Volvo |
|---|---|
| Mudel | 9700 |
| Tüüp | Ekskursioonibussid |
| Tootmisaasta | 2005 |
| Esmane registreerimine | 2005 |
| Läbisõit | 730 000 km |
| Istmete arv | 48+1 |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 309 kW / 420 hj |
| Käigukast | Automaat |
| Avaldatud | 05.04.2026 |