📷 12
Üldkirjeldus
| Uste arv | 2 |
|---|---|
| Üldmõõtmed | pikkus – 12.90 m, laius – 2.55 m |
Mootor
| Mark | Scania |
|---|---|
| Võimsus | 411 h.j. (302 kW) |
| Kütus | Diisel |
| Euro | Euro 6 |
Käigukast
| Tüüp | Automaat |
|---|
Teljed
| Telgede arv | 2 |
|---|---|
| Telje konfiguratsioon | 4x2 |
| Vedrustus | Pneumo/pneumo |
Pidurid
✓ ABS
✓ Mootorpidur
✓ Retarder
Kabiin ja mugavus
✓ Katuseluuk
✓ Elektrilised peeglid
✓ Toonaknad
✓ LCD
✓ Giidi istekoht
✓ Pehmed istmed
✓ Tahhomeeter
Lisavarustus
✓ Konditsioneer: Kliimaseade
✓ Autonoomne kütteseade: Webasto
✓ Roolvõimendi
✓ Rooli reguleerimine
✓ Varuratas: Täissuuruses
✓ Juhiistme kõrguse reguleerimine: Üles-alla
✓ Salongilistmete kõrguse reguleerimine
✓ Kergemetallveljed
Multimeedia
✓ DVD / Multimeedia
✓ Mikrofon
Ohutusfunktsioonid
✓ Diferentsiaalilukk
Optika
✓ Esituled: Ksenoon
✓ Udutuled
Muud lisad
✓ Tööriistakast
✓ Külmkapp
Kabiin ja mugavus
✓ Kiirusehoidik (tempomat)
✓ Elektriline näidikuplokk
✓ Peeglite soojendus
✓ Kohvimasin
✓ Individuaalvalgustus
✓ Salongi meeleoluvalgustus
✓ Individuaalne õhkjahutus
✓ Turvarihmad
✓ Baar
✓ WC
✓ Salongi riiulid
✓ USB
✓ Individuaalne ventilatsioon
✓ Tahhomeeter
Ohutusfunktsioonid
✓ Tagakäigu videokaamera
Seisukord
| Seisukord | Kasutatud |
|---|---|
| Tehniline seisukord | Heas korras |
| Tehniline ülevaatus kehtib kuni | 2026-05 |
Lisaandmed
| Värv | Valge |
|---|
Lisateenused
✓ Sõiduki tarne
Ekskursioonibussid
Võta ühendust müüjaga
Scania OmniExpress 2015 302kW
91 000 €
Hind ilma KM-ta
112 840 € Hind koos KM-ga (24%)
| Mark | Scania |
|---|---|
| Mudel | OmniExpress |
| Tüüp | Ekskursioonibussid |
| Tootmisaasta | 2015 |
| Esmane registreerimine | 2015 |
| Läbisõit | 580 000 km |
| Istmete arv | 56 |
| Asukoht | Rootsi |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 302 kW / 411 hj |
| Käigukast | Automaat |
| Avaldatud | 04.04.2026 |