📷 12
Üldkirjeldus
| Uste arv | 1-2-0 |
|---|---|
| Üldmõõtmed | pikkus – 9.34 m, laius – 2.40 m, kõrgus – 3.33 m |
Mootor
| Võimsus | 250 h.j. (184 kW) |
|---|---|
| Kütus | Diisel |
| Euro | Euro 5 |
Käigukast
| Tüüp | Automaat |
|---|
Teljed
| Telgede arv | 2 |
|---|---|
| Telje konfiguratsioon | 4x2 |
| Vedrustus | Pneumo/pneumo |
Pidurid
✓ ABS
✓ Retarder
Kabiin ja mugavus
✓ Katuseluuk
✓ Elektrilised peeglid
✓ Toonaknad
✓ Pehmed istmed
✓ Tahhomeeter
Lisavarustus
✓ Konditsioneer: Kliimaseade
✓ Autonoomne kütteseade: Webasto
✓ Roolvõimendi
✓ Rooli reguleerimine
✓ Varuratas: Täissuuruses
Ohutusfunktsioonid
✓ Diferentsiaalilukk
Optika
✓ Esituled: Halogeen
Muud lisad
✓ Tööriistakast
Seisukord
| Seisukord | Kasutatud |
|---|
Lisaandmed
| Värv | Kollane |
|---|
Ekskursioonibussid
Võta ühendust müüjaga
Temsa MD9 2012 184kW
25 000 €
Hind ilma KM-ta
31 000 € Hind koos KM-ga (24%)
| Mark | Temsa |
|---|---|
| Mudel | MD9 |
| Tüüp | Ekskursioonibussid |
| Tootmisaasta | 2012 |
| Esmane registreerimine | 2012 |
| Läbisõit | 393 000 km |
| Istmete arv | 35 |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 184 kW / 250 hj |
| Käigukast | Automaat |
| Avaldatud | 04.04.2026 |